Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs ziņosim uz Jūsu e-pastu par izpildes norisi un cenām. Pēc abpusējas vienošanās mēs izsūtīsim rēķinu. Zelta izstrādājumiem faktiskā cena tiek noteikta pēc to izgatavošanas.
Pirms piegādes ir jābūt veiktai pasūtījuma apmaksai un naudai ir jābūt ienākušai mūsu kontā.

Klientiem bez piegādes, norēķinoties skaidrā naudā, pasūtījums jāsaņem salonveikalā „Amulets”- Kalpaka bulv.5, Rīgā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.
Bankas pārskaitījuma dati:

SIA „H AMULETS”
REĢ.NR. 40103077381
SwedBank, AS
HABALV 22
konts:  LV97HABA0001408052709

Piegāde

Ja samaksa par pasūtījumu ir ienākusi mūsu kontā, preču piegādi nodrošina Latvijas Pasts ar pakalpojumu „Expresspasts”. Piegādes cena tiek aprēķināta saskaņā ar Eksprespasta pakalpojumu tarifiem, kura iekļauta preces cenā. Plašāku informāciju par piegādi ar kurjeru uz norādīto adresi Jūs varat iegūt zvanot par tālruņiem 67332041; 67332538; 26471814, jeb rakstāt uz elektronisko pastu amulets@amulets.lv

Ja sūtījumu nav iespējams izsniegt adresātam, tas tiek uzglabāts pasta nodaļā 10 (desmit) diennaktis, skaitot no pirmās izsniegšanas mēģinājuma dienas. Ja šo 10 (desmit) diennakšu laikā adresāts nav sastopams pēc adreses un sazvanāms, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ uz firmu. Par sūtījuma atgriešanu tiek iekasēta maksa saskaņā ar Eksprespasta pakalpojumu tarifiem.

Gribam atgādināt pircējiem, ka juvelierizstrādājumus pēc likuma firmai nav jāmaina un jāpieņem atpakaļ.

Juvelierizstrādājuma pasūtījums
  
Pasūtītāja nosaukums (vārds, uzvārds, firmas nosaukums):

Tālruņa Nr.:

E-pasta adrese:

Piegādes adrese un pasta indekss:

Nosaukums (ķēde, rokassprādze, kulons utt.):

Artikuls:

Izejmateriāls:

Vēlamais akmens (krāsa):

Izpildes termiņš:

Samaksas veids (banka, skaidra nauda, bez piegādes uc.):