Kristāla suvenīri

1997.gada 24,septembrī SIA „H Amulets” uzsāka sadarbību ar Zviedrijas firmu „Maleras Glasbruk AB”. Uzņēmumā radītie mākslas darbi ir roku darbs. „Maleras Glasbruk AB” ir dibināta jau 1890.gadā un atrodas Zviedrijas dienvidos priežu meža vidū. Šeit izgatavoto augstas kvalitātes kristālu atpazīst visā pasaulē  tā materiāla tīrības un mirdzuma dēļ. Šie darbi liek mums apbrīnot ar kādu sirsnību, dabas mīlestību un precizitāti tiek attēloti dzīvnieki un augi kristālā līdz vissmalkākajai detaļai.

Mats JonassonsLaipni lūdzam Matsa Jonassona pasaulslavenajā stikla figūru kolekcionētāju brālībā!
Mats Jonassons ir dzimis 1945.gadā un pārstāv trešo stikla daiļamatnieku paaudzi. Jau 14 gadu vecumā sācis apgūt sarežģīto stikla gravēšanas tehniku. Viņš ir attīstījis jaunu tehniku stikla apstrādē ar smilšu strūklu un radījis jaunas idejas stikla mākslinieciskajā apdarē.

Neparastā dabas formu proporciju izjūta, stila un detaļu precizitāte ir atnesusi māksliniekam atpazīstamību un slavu kolekcionāru vidū visā pasaulē. Viņa dzīvnieku atveidojumi kristālā tiek apbrīnoti un mīlēti dēļ attēlojuma neparastā smalkuma un precizitātes.

Dažas dzīvnieku figūras tiek ražotas ierobežotā skaitā un tām ir paša meistara Matsa Jonassona parakstīts sertifikāts.

Figūra Zilonis ir viena no tām, kas izveidotas ierobežotā skaitā. Tai ir tikai 975 kopijas, kas tiek pārdotas pasaules labākajos veikalos. Ziloņa skulptūras izmēri ir apm. 18 x 28cm un tai ir meistara parakstīts sertifikāts.